top of page

Pomóż uratować Majkiego

RAFAŁ KONOPSKI

Veranstalter

Jan 26, 2024

Ein paar Worte von der Spendenaktion

Cześć!Bardzo nas to cieszy, że tu jesteś. Z tej strony Marzena i Rafał, a na zdjęciu jest nasz 9-cio miesięczny kotek Majki.

Uratowaliśmy go siedem miesięcy temu od bezdomności, a może i od śmierci, zabierając go spod kół tirów i od tego czasu jest ważnym członkiem naszej rodziny. Jeszcze do niedawna wszedzie go było pełno w naszym domu.

Tydzien temu nagle stracił apetyt i chęć do zabawy. Od razu poszliśmy do lekarza - okazało się, że ma gorączkę 41 stopni oraz duże osłabienie. Pani lekarka podala mu antybiotyk I kroplówki, ale nic nie pomagało. Zrobiliśmy więc kolejne badania i dziś dostaliśmy wyniki.Majki ma FIP, czyli zakaźne zapalenie otrzewnej.Choroba ta jest bardzo ciężka dla kota. Niestety ma wysoką śmiertelność wśród naszych czworonożnych, ponieważ ma bardzo gwałtowny przebieg. Są jednak leki wspierające przeżywalność przy FIP i my na taki lek właśnie potrzebujemy pieniedzy. Kwota jest tak duża, ponieważ lek ten nie jest dostępny w Polsce oraz stosuje się go parę miesiecy.Jesteśmy bardzo zdeterminowani do uzbierania takiej kwoty, ponieważ Majki jest dla nas oczkiem w głowie. Nasz dom będzie bardzo pusty i smutny bez niego. Dlatego prosimy o pomoc!Dziękujemy Ci za dotarcie, az tutaj naszego opisu, dziękujemy za przelanie każdej zlotowki czy pozytywnej energii. Wierzymy I walczymy!Marzena, Rafal oraz Majki

Facebook Share
Twitter Teilen
Linkedin Teilen

$0

raised out of €2,000

Menschen haben dafür gespendet

Facebook teilen
Twitter Teilen
Linkedin Teilen
bottom of page