top of page

Help Ekko fight FIP

Tamara Yaskulska

recaudación de fondos

Dec 6, 2022

Algunas palabras de la recaudación de fondos

Donacji prosimy dokonywać przez podstronę www.curefip.com BEZ PL. Wersja Polska (pl.curefip.com) nie pozwala na wpłaty mniejsze niż 100$. Na wersji ogólnej minimalna kwota wpłaty to 5$.

 

Cześć, mam na imię Tamara i próbuję uratować mojego maluszka Ekko. Kotek ma dopiero 6 miesięcy, od dwóch miesięcy mieszka z nami i już dostał mu zdiagnozowany FIP oraz kaliciwirozę. Okazało się, że obydwie choroby są śmiertelne a w Polsce nie ma leku na FIP. Według wyników badań, wirusu w organizmie kotka jest dużo, dlatego choroba postępuje bardzo szybko. Ekko dostaje codzienne wsparcie (oraz mnóstwo zabiegów wspomagających) od weterynarza. Zanim zaczeliśmy kurację, w ogóle nie jadł i musieliśmy dokarmiać go przez strzykawkę, miał duszności i oddychał z częstotliwością 80-90 oddechów na minutę, normą jest 30. Oprócz tego, miał dużo płynu w brzuszku i gorączkę. Ogólnie był taki nieobecny, wręcz nieżywy. Nadal waży tylko dwa kilogramy, to jest bardzo mało dla kotka w takim wieku, ale zacząl powoli samodzielnie jeść i pić. Odkąd zaczeliśmy kurację poprawił mu się oddech, stabilnie ma około 30 na minutę, je, pije, zaczął korzystać z kuwety i co chwilę chce żebyśmy go głaskali. Cała kuracja wynosi 84 dni a koszty leczenia tych dwóch chorób nas przerastają. Dlatego proszę o wsparcie w tej walce z FIPem. W tej zbiórce potrzebujemy Waszej pomocy żeby zapewnić Ekko kolejne 70 dni leczenia. Wszystkie pieniądze zebrane przez tę stronę mogą być wydane tylko i wyłącznie na zakup fiolek lub tabletek tej firmy. Pomóżcie Ekko życ.

 

Hi, my name is Tamara and I'm trying to rescue my beloved kitty Ekko. He's only 6 months old and has been diagnosed FIP which is a deadly virus. He didn't want to eat or drink, had fever, liquid in his tummy and couldn't breathe properly. We've managed to get one vial of this cure and noticed that kitten's health improved a lot. He's able to eat and drink now, uses his litterbox, his breath is normal and he's much more alive now, though there's still quite a lot of liquid in his belly. We need to raise money to provide Ekko 70 days of treatment. Please, help us.

compartir en FaceBook
Twitter Compartir
Compartir en Linkedin

€930

raised out of €650

13 people have donated to this

compartir en FaceBook
Twitter Compartir
Compartir en Linkedin
bottom of page