מה זה FIP?


FIP נגרם על ידי וירוס קורונוי (FCOV). ההערכה היא כי 90% מהחתולים סובלים מ- FCOV. הוא נמצא בחתולים ביתיים וחיצוניים. בדרך כלל ה- FCOV לא מזיק. עם זאת, כאשר וירוס החלב הנגיף (FCOV) משתנה לנגיף דלקת הצפק זיהומית (FIPV), הוא הופך קטלני. ההדק המדויק למוטציה עדיין נמצא במחקר. תצפיות כלליות מצביעות על כך שלחץ וחסינות נמוכה גורמים לעיתים קרובות להופעת המוטציות. גזעים טהורים מועדים יותר למוטציות מאשר גזעים מעורבים. FIPV יכול להופיע אצל חתולים בכל הגילאים. ישנן שתי צורות של זיהום FIPV: WET ו- DRY. ניתן לזהות ביתר קלות את התסמינים לטופס WET כתוצאה מתפיחות הבטן כפי שמוצג בבלוג זה. התפיחה נגרמת כתוצאה מהצטברות נוזלים בבטן ובחזה. מכיוון שבדרך כלל זוהה צורת WET מוקדם, לחתולים המטופלים GS-441524 יש שיעור הישרדות גבוה מאוד. לעומת זאת, צורת ה- DRY קשה הרבה יותר לזהות, וכתוצאה מכך לגרום למקרי מוות רבים יותר. בצורה ה DRY אין הצטברות נוזלים. במקום זאת, נגעים מתפתחים באיברי החתול. אבחנה מדויקת מגיעה לעתים קרובות בשלב המאוחר כאשר נגיפי ה- FIP כבר נכנסו לאחורי העיניים וגרמו לעיוורון, או גרוע מכך נכנס למוח וגרם לשיתוק או להתקפים. צורת ה- DRY מסוכנת מאוד, ואין לשלול אותה ללא בדיקות דם מתאימות (המוזכרות בבלוג ה"בדיקות "שלנו). לפני ההתקדמות האחרונה בטיפולים, FIPV היה כמעט תמיד קטלני (> 90% תמותה). עם גילוי ה- GC-376, ובהמשך ה- GS-441524 היעיל יותר, FIPV היא כיום מחלה הניתנת לטיפול. GS-441524 הוא הטיפול היעיל ביותר, כאשר שיעור ההישרדות גדול מ- 80% ושיעור ההישנות נמוך מ- 18% אם הוא מטופל מוקדם. עם המשך המחקר, אנו מקווים שיום אחד FIPV יטופל באותה קלות כמו הצטננות. שתפו את זה עם מישהו שצריך לקרוא אותו.

Website: curefip.com Facebook: https://www.facebook.com/fipcure

2 views

Recent Posts

See All

لماذا صياغة 20mg/ml GS-441524؟

لدينا خصيصا صياغة 20mg/ml GS-441524 للحالات التالية 3. السبب #1: الانتكاس! هذا الحدث اللعين عندما قاتلت قطة على ما يبدو وفازت ضد فيروس FIP ، فقط لتقع ضحية لذلك بعد عدة أسابيع أو أشهر. الانتكاس يحدث لج

왜 20mg/ml GS-441524 제형?

우리는 특별히 다음 3 상황에 대한 20mg / ml GS-441524를 공식화했다. #1 이유: 재발! 고양이가 FIP 바이러스에 맞서 싸우고 이겼을 때 그 두려운 사건, 단지 몇 주 또는 몇 달 후 희생자가 되었습니다. 재발은 모든 브랜드에 발생합니다. 재발 사례 중 일부는 사용된 GS의 품질 저하로 인해 발생합니다. 다른 부적절한 복용량 으로 인해.

QUICK LINKS

FOLLOW US

PAYMENTS

  • YouTube