Czy używanie GS-441524 dla mojego kota jest legalne?

Updated: Jun 15


Często pytano nas, czy legalne jest stosowanie GS-441524, eksperymentalnego leczenia kociego zakaźnego zapalenia otrzewnej. Aby odpowiedzieć na to pytanie dla naszych klientów, sprawdzamy listę zabronionych narkotyków w jego krajach. Jeśli GS-441524 nie znajduje się na liście zabronionych narkotyków, jest to legalne. Jednak jako lek eksperymentalny GS-441524 nie jest obecnie zatwierdzony do użytku przez krajową agencję zdrowia lub ministerstwo jakiegokolwiek kraju. Oznacza to, że GS-441524 znajduje się w legalnej szarej strefie. Podczas gdy właściciele kotów mogą kupować i stosować leczenie według własnego uznania. Weterynarze, których licencja jest często przyznawana przez krajową agencję zdrowia i ministerstwo, narażaliby swoją licencję zawodową, gdyby polecił lub sprzedał to leczenie FIP właścicielom kotów. Podczas gdy coraz więcej lekarzy weterynarii dowiaduje się o istnieniu GS-441524 i jego skuteczności w leczeniu FIP, większość niechętnie go poleca, a nawet wspomina swoim klientom ze względu na zobowiązania prawne. Dlatego obowiązek poznania leczenia i jego uzyskania spoczywa na barkach właścicieli kotów na całym świecie. Podsumowując, GS-441524 nie jest narkotykiem nielegalnym. Jednak nie jest zatwierdzony do użytku przez agencję rządową lub ministerstwo jakiegokolwiek kraju. Dlatego lekarze weterynarii na razie nie będą go polecać ani sprzedawać. Jako właściciele i rodzice kotów możesz legalnie kupować i używać GS-441524. Niektórzy serdeczni weterynarze będą świadczyć usługi zastrzyków, dopóki nie zostaną zwolnione z odpowiedzialności prawnej właścicieli kotów.


Website: curefip.com Facebook: https://www.facebook.com/fipcure

7 views

Recent Posts

See All

لماذا صياغة 20mg/ml GS-441524؟

لدينا خصيصا صياغة 20mg/ml GS-441524 للحالات التالية 3. السبب #1: الانتكاس! هذا الحدث اللعين عندما قاتلت قطة على ما يبدو وفازت ضد فيروس FIP ، فقط لتقع ضحية لذلك بعد عدة أسابيع أو أشهر. الانتكاس يحدث لج

왜 20mg/ml GS-441524 제형?

우리는 특별히 다음 3 상황에 대한 20mg / ml GS-441524를 공식화했다. #1 이유: 재발! 고양이가 FIP 바이러스에 맞서 싸우고 이겼을 때 그 두려운 사건, 단지 몇 주 또는 몇 달 후 희생자가 되었습니다. 재발은 모든 브랜드에 발생합니다. 재발 사례 중 일부는 사용된 GS의 품질 저하로 인해 발생합니다. 다른 부적절한 복용량 으로 인해.

QUICK LINKS

FOLLOW US

PAYMENTS

  • YouTube