GS-441524'ün Sözlü formlarını seçmeli miyim?Biz sık sık kedi üzerinde GS-441524 günlük enjeksiyonları gerçekleştirmek istemeyen kedi ebeveynler tarafından GS-441524 oral formun etkinliği istendi. Genellikle, gs-441524 oral formu kullanarak tavsiye etmiyoruz çünkü basit bir nedeni ... Emilimi.


Kedi Enfeksiyöz Peritonit virüsü genellikle mide, bağırsak, böbrekler ve karaciğer gibi sindirim organlarına zarar verir. Bu hasarlı organlar kedinizin kan dolaşımına GS-441524'ün sindirim ve emme yeteneğini azalttı. Bu nedenle, oral formüller kedilerde FIP belirtilerini azaltabilir iken, gs yeterli miktarda günlük olarak sindirim sistemi yoluyla kan dolaşımına emilir olup olmadığını bilmek tamamen imkansız olmasa da zordur. Yetersiz doz uzun bir süre için kan dolaşımına verildiğinde, nüks oranı artışı ve tedavi genellikle 12 hafta dan sonra uzatılması gerekir.


GS'nin sözlü formlarını yalnızca aşağıdaki durumlarda tereddütle destekliyoruz:

  • Doktorunuz kedinizin sindirim organlarının %100 çalıştığından kesinlikle emin olduğunda

  • FIP tedavisinin sonraki aşamasında kan testleri GS enjeksiyonlarının viral enfeksiyonu etkin bir şekilde en aza indirdiğini ve tüm vücut fonksiyonlarının normale döndüğünü gösterdiğinde.

  • Doktor tarafından FIP enfeksiyonu şüphesi olan kediler için önleyici tedavi olarak kullanıldığında.

  • Tedavinin tamamlanmasından sonra periyodik olarak kullanıldığında nüks etmesini önlemek için bağışıklık güçlendirici.

Unutmayın, kedinizin kan dolaşımına yeterli miktarda GS sağlamanın en etkili yöntemi doğrudan deri altı enjeksiyonları ile dir. Daha iyi bir yol yok.


Yayınlayan: curefip.com

Bu makaleyi okuması gereken biriyle paylaşın.

6 views

Recent Posts

See All

Neden 20mg/ml GS-441524 formülasyonu?

Aşağıdaki 3 durum için özel olarak 20mg/ml GS-441524 formüle ettik. Sebep #1: RELAPSE! Bir kedi görünüşte savaştı ve FIP virüsü karşı kazandı, sadece birkaç hafta veya ay sonra kurbanı olmak için bu k

QUICK LINKS

FOLLOW US

PAYMENTS

  • YouTube